Бесіда «Аутизм у дітей: ознаки, причини, діагностика, методи лікування»

4 квітня  Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук. професор кафедри  спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка стала гостею студії телеканалу «Київ». Де взяла участь у бесіді на тему «Аутизм у дітей: ознаки, причини, діагностика, методи лікування».

Всесвітній день поширення інформації про аутизм– 2 квітня. В інтерв'ю Тетяна Вікторівна розповіла про проблему аутизму у дітей. Що таке аутизм? Які причини цього захворювання та як воно проявляється? Які види та методи роботи використовуються з такими дітьми. Впродовж всього ефіру в студію телефонували глядачі та задавали запитання щодо захворювання, які їх непокоять.

"Такі діти тут, серед нас. І ми маємо дбати щоб кожен з дітей аутистів зміг стати повноцінно частиною суспільства".

Частина 1

{gitube vid:=Hfvnq0CI3MU}