Демонстраційне заняття на тему: «Логопедичний масаж у корекційній роботі»

24 лютого 2016 року Чепурко Тетяна Олексіївна, вчитель-логопед провела демонстраційне заняття на тему: «Логопедичний масаж у корекційній роботі» для студентів напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)».
         На занятті вона висвітлила основні аспекти підготовки до логопедичного масажу, технологію проведення логопедичного масажу, інструменти за допомогою яких можна успішно провести логопедичний масаж.

Log mass KSPKIO IL2-min Log mass KSPKIO IL1-min
         Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти запрошує пройти повний курс на тему: «Логопедичний масаж у корекційній роботі» студентів напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)». Слухачі, які успішно пройдуть курс, отримають сертифікати.
 Запис ведеться на кафедрі спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти (каб.318). Телефон: (044) 553-98-21Звертатися до лаборанта кафедри: Пурської Ірини.