Залучення роботодавців до проведення лекцій. Лекційне заняття "Організація та структура роботи ПМПК»

16 лютого 2016 року в рамках вивчення дисципліни «Методи відбору у спеціальні навчальні заклади для дітей з ТПМ» студенти V курсу, здобувачі другого освітнього рівня «Магістр», денної форми навчання, групи КОм-1-15-2.Од спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)» мали змогу ознайомитись з досвідом роботи психолого-медико-педагогічної консультації Шевченківського району м. Києва.

KSPKIO IL Leksiya1

Мета даної зустрічі – ознайомити студентів із особливостями роботи консультанта районної психолого-медико-педагогічної консультації.

З лекцією на тему: «Організація та структура роботи ПМПК» перед студентами виступила Бучинська Валентина Вікторівна, консультант РПМПК Шевченківського району м.Києва.

Залучення  роботодавців до проведення лекцій. Лекційне заняття  "Організація та структура роботи  ПМПК» (пеглянути файл)