Виїзні лекції студентів 3 курсу до Національної наукової медичної бібліотеки України, 07.06.2024 року

Навчаємося, духовно зростаємо і надихаємося науковим потенціалом наших пращурів і сучасних науковців!
Неймовірна подія! Навчання у поєднанні з цікавою екскурсією по маєтку Терещенків в Національній науковій медичній бібліотеці України!
 7 червня 2024 року здобувачі 3 курсу ОП Логопедів разом з доцентом кафедри Наталією Бабич не тільки дізналися про унікальну родину Терещенків, яка 80% статків віддавала на розвиток науки і культури України, але й надихнутися роботою з науковою літературою в читацькій залі, де раніше проходили бали.
 4 години роботи з літературними джерелами як одна хвилина, адже мали цікаві дослідницькі завдання з дисциплін логопедичного циклу.
 А ще побували у книгосховищі, побачили книжки навіть 16 століття, дізналися як зберігаються наукові надбання України.
 Це було неймовірно!
 Щиро дякуємо пані Наталі Крилатовій за цікаву подорож по залах бібліотеки, директору бібліотеки пані Тетяні Остапенко за таку чудову можливість долучатися до скарбів знань! Дякуємо за вашу працю і щире бажання долучати молодь до наукових джерел і надихати роботою з книгою!