Результати V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація»

Раді привітати наших студенток 3 курсу групи ЛОГб-2-21-4.0д із першою науковою перемогою.
За результатами V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація», який проводився у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, дипломи ІІ ступеня отримали Магдалина Бочко та Марія Придатко, студентки 3-го курсу спеціальності «Спеціальна освіта» освітньої-професійної програми «Логопедія» Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.
Вітаємо переможниць та наукового керівника Наталію  Лопатинську, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.
Результати конкурсу
Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

OON 04 min