Майстер-клас Оксани Таран «Наративний аналіз казок Бориса Грінченка: теорія та практика», 21.05.2024р.

21 травня 2024 року в межах вже традиційної Наукової цукерні доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної психології Таран Оксаною Петрівною проведено майстер-клас: «Наративний аналіз казок Бориса Грінченка: теорія та практика».

2105.24

2105.2024

До майстер-класу долучилися студенти ІІІ курсу спеціальності:  «Спеціальна освіта», освітньої програми: «Логопедія». У ході майстер-класу було: висвітлено теоретичні аспекти сутності наративного аналізу казок в психолого-педагогічній практиці, а саме основні поняття та етапи здійснення; розкрито базові засади психології вчинку В.А.Роменця та можливість їх використати в наративному аналізі; ознайомлено студентів з національною спадщиною, казками Бориса Грінченка.

2105.2024

21.0524

Студенти мали нагоду долучитися до наративного аналізу казок Бориса Грінченка на практиці та апробувати різні схеми аналізу. Зустріч відбулась у приємній атмосфері казок Бориса Грінченка та спонукала до роздумів і активної дискусії. Студенти здобули новий досвід та скуштували наукові родзинки!
OON 04 min