Звітна конференція з виробничої практики студентів 4 курсу ОПП Логопедія першого (бакалаврського) рівня, 18.04.2024р.

18 квітня 2024 року відбулася звітна конференція за результатами проходження виробничої (педагогічної) практики студентів 4-го курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта ОПП “Логопедія” першого бакалаврського (рівня) освіти.
Дана практика тривала протягом 6-ти тижнів лютого-квітня 2024 року в спеціальних школах для дітей з тяжкими порушеннями мовлення/спеціальних класах для дітей з тяжкими порушеннями мовлення в закладах загальної середньої освіти м.Києва та інших міст з усіх куточків України. Перебуваючи в закладі освіти студенти обіймали посади вчителів-логопедів виконуючи завдання, які спрямовані на відпрацювання фахових навичок та умінь корекційно-розвиткового спрямування з молодшими школярами з
На конференції здобувачі презентували результати проходження практики, поділилися успіхами й труднощами, а також озвучили на що варто звернути увагу кафедрі при плануванні даної практики в наступному навчальному році.
Дякуємо Вам за відгук, результати та рекомендації з якими Ви поділилися!
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти ФПСРСО щиро вдячна педагогічним колективам школам, які виступили базами практики проходження виробничої (педагогічної) практики, за створені умови та можливість зреалізувати студентами свої уміння та навички, за ту підтримку і допомогу, яку надавали студентам Університету Грінченка!
До зустрічі на наступній практиці!

OON 04 min