Участь викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти у засіданні Вченої ради Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, 17.04.2024р

17 квітня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти. Одним із питань даного засідання було затвердження оновленого змісту ОПП “Логопедія” спеціальності 016 Спеціальна освіта першого бакалаврського (рівня) освіти.
З презентацією та обґрунтуванням змісту оновлень освітньої програми виступила Наталія Бабич, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Факультету, доцент.
За результатами озвучених положень та їх обговорення, членами Вченої ради було одноголосно підтримано та ухвалено затвердити оновлений зміст ОПП “Логопедія” спеціальності 016 Спеціальна освіта першого бакалаврського (рівня) освіти.
Дякуємо Вченій раді Факультету за підтримку напрацювань кафедри!
Працюємо далі над вдосконаленням якості підготовки фахівців!

.be" target="_blank" rel="noopener">
.be