Обговорення ОПП Логопедія першого (бакалаврського) рівня з з професорсько-викладацьким складом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Університету Грінченка

16 квітня 2024 року відбулося обговорення ОПП «Логопедія» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з професорсько-викладацьким складом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Університету Грінченка.
На зустрічі Наталія Лопатинська, гарант даної ОПП, презентувала зміст внесених змін у освітню програму “Логопедія” з урахуванням специфіки соціального запиту, активного введення послуг раннього втручання та уточнення нормативних аспектів у підготовці фахівців з даного напряму.
Аргументоване презентування, жваве обговорення викладачами кафедри та прийняття важливих рішень!
Працюємо далі над якісною підготовкою фахівців зі спеціальності 016 Спеціальна освіта!