Навчання на освітньому курсі "Інтегрована та інклюзивна освіта" (польський досвід) / Edukacja integracyjna i włączająca» від Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської

Здобувачі магістерської програми «Стратегії і практики інклюзивного навчання», викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, представники роботодавців, педагоги інклюзивних закладів освіти спільно опановують знання про особливості навчання дітей з особливими освітніми потребами в Польщі задля подальшої розбудови якісного інклюзивного навчання в Україні.

13 квітня 2024 року з професорсько-викладацьким складом Академії опрацьовували теми з навчальних модулів: «Спеціальна педагогіка в Польщі» (лектор: dr hab. Ewa M. Kulesza, prof. APS), «Психологія розвитку дітей та молоді з особливими освітніми потребами» (лектор: dr Izabella Kucharczyk), «Теорії соціального виключення» (лектор: dr Katarzyna Nawrocka).

OON 04 min