Співпраця з партнерами

4 квітня 2024 року відбулася цікава і корисна подія.

На Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти завітали Роман Белявський, представник Громадської організації «Центру ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» та Тетяна Ярмак, логопединя, засновниця Освітньо-тренінгово центру «Логодар»!

2

Вони познайомилися із підготовкою фахівців галузі 016 Спеціальна освіта, відвідали Центри практичної підготовки «Логотренажер» та «Центр інклюзивна освіта», зустрілися із здобувачами ОПП Логопедія.

4

Також відбулася зустріч Декана Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, де було обговорення ряд питань щодо співробітництва.

Завершенням зустрічі було підписання договорів про співробітництво між Факультетом та Громадською організацією «Центру ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» та ФОП Тетяна Ярмак.

7

Впевнені, що таке співробітництво переросте не тільки в цікаві і корисні івенти для наших здобувачів, але й в тісну дружбу.