Участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Доказова реабілітація. Практичні кейси», 30.03.2024р.

30 березня 2024 року доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Наталія Бабич брала участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Доказова реабілітація. Практичні кейси».

Актуальний та сучасний захід організовано Academy “Partner plus” та Центром фізичної реабілітації “Partner plus” за сприяння Інституту професійної освіти НАПН України під патронатом МОН України.

На конференції фахівці Центру  фізичної реабілітації поділилися досвідом у реабілітації військових, цивільних осіб та дітей. Презентовано ефективні протоколи, відео/фотозвіти результатів реабілітації. Представлено практичний досвід на різних етапах реалізації сучасних протоколів реабілітації.

Програма конференції актуальна і дуже сучасна:

✔Реабілітація військових.

✔Функціональна реабілітація цивільних

✔ Реабілітація дітей.

Було надзвичайно цікаво, корисно, інформативно!

Пишаємось результатами партнерів і дякуємо за те, що щиро діляться успішними практиками з професійною спільнотою!

OON 04 min