Слухання студентів 3-го курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта ОПП Логопедія щодо стану підготовки курсових робіт

Здобувачі освіти продовжують свої перші наукові пошуки під час написання курсової роботи.

З 11 по 19 березня 2024 року відбулися поточні слухання студентів 3-го курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта ОПП Логопедія щодо стану підготовки курсових робі.

На зустрічах здобувачі продемонстрували зміст понятійно-категоріального апарату, вступу та 1 розділу відповідно до обраних тем наукових проєктів. Жваве обговорення, коментарі, рекомендації, настанови від керівників та викладачів Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти ФПСРСО - важлива складова даних зустрічей. Адже це перші кроки у науку наших творчих та креативних студентів!

Працюємо в такому позитивному темпі!