Розроблення логопедичних лепбуків студентами 3 курсу ОПП Логопедія першого (бакалаврського) рівня на дисципліні "Логопедичний практикум", 08.03.2024р.

Хочемо поділитися з вами невеликими досягненнями з нашого Логопедичного практикуму.

8.03.2024 на практичних заняттях студенти 3-го курсу груп ЛОГб 1-21.4.0д, ЛОГб 2-21.4.0д виготовляли своїми руками посібники-лепбуки під керівництвом викладача кафедри, Анни Косянчук.

Лепбук - це інтерактивний посібник, який створюється з метою підтримки та розвитку мовлення та комунікативних навичок у дітей з порушеннями мовлення. Він включає в себе ігрові завдання, вправи та цікаві матеріали.

Студенти змогли реалізувати свою творчість та практичні навички та тепер у нас є цікаві та практичні матеріали під рукою!

Сподіваємося, що лепбуки стануть корисними інструментами у майбутній професійній діяльності!

Нехай наші творчість та старання допоможуть розвивати мовлення та допомагати учням у їхньому розвитку!

OON 04 min