Зустріч з представницею соціального кафе "Sunshine cafe", 27.02.2024р.

Розпочали новий семестр з нового партнерства!

27 лютого завідувачка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Олена Валеріївна Мартинчук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Наталія Миколаївна Бабич та викладачка Світлана Олександрівна Логвиненко зустрілися з Альоною Лук’янченко, представницею першого соціального кафе "Sunshine cafe", де працює молодь з інтелектуальними порушеннями та синдромом Дауна.

Ми вдячні чудовим партнерам за відкритість до нової співпраці, активність, ініціативність та готовність ділитися з нашими студентами досвідом взаємодії з людьми з особливими потребами.

Запланували багато активностей, які розширюватимуть знання, уміння та навички майбутніх вчителів-логопедів та збагатить їх практичний досвід.

27.02.24

SDG 08 min