Участь викладачів кафедрі у навчальних семінарах Факультету

Протягом січня-лютого 2024 р. проходили заходи підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Викладачі Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти  також були активними слухачами навчальних курсів, що проходили як в дистанційному форматі, так і в очному режимі
Зокрема, відвідали блок Дослідницький модуль, в який входили теми «Дослідницький модуль : базовий рівень» (Т. Кернякевич), «Основи наукової роботи для дослідників на початку кар'єри» (С. Логвиненко), «Реєстрація авторського права на твір: нові вимоги до заявки» (С. Логвиненко, В. Мельник, Т. Хомик), «Концептуалізація ідей та розробка проєктних та грантових заявок» (Н. Бабич, Т. Кернякевич, О. Мартинчук, В. Мельник, Т. Скрипник, Т. Хомик), «Розвиток партнерства: курси COIL та професійні дослідницькі осередки» (В. Мельник) та «Методика створення тестів для організації онлайн-тестування» (Н. Бабич, Т. Кернякевич, А. Косянчук, С. Логвиненко, Н. Лопатинська, В. Мельник, Т. Скрипник, Г. Супрун, К. Тичина, Т. Хомик)
Крім того, вкрай актуальними були методичні зустрічі під назвами «Організація практики студентів та підготовка до її проведення» (Н. Бабич, Г. Васильєва, В. Мельник, Т. Хомик), "Організація супроводу здобувачів з-поміж пільгових категорій" (Г. Васильєва) та «Супровід освітнього процесу з використанням АС Деканат» (В. Мельник), «Робоча програма навчальної дисципліни» (Н. Бабич, Т. Кернякевич) що покращили фахові знання викладачів
Не менш продуктивними були очні зустрічі з Дидактичного модуля на тему «Медіаосвіта : європейські практики» (О. Таран).
Найбільше захвату у всіх присутніх викликали зустрічі з рубрики Цифровий модуль, а саме «Робота в системі е-навчання: питання-відповіді» (В. Мельник, Т. Хомик), «Засоби ЕНК для диференційованого навчання» (Н. Лопатинська, В. Мельник,) й «Використання мовних моделей на основі штучного інтелекту» (Н. Бабич, Т. Кернякевич, Н. Лопатинська, О. Мартинчук, В. Мельник, О. Таран, К. Тичина), наповнені новітньою інформацією про досягнення цифровізації
Творчо виконали практичні завдання від співробітників НДЛ цифровізації освіти, НМЦ стандартизації та якості освіти, щоб підтвердити отримані знання.
Розвиваємось для студентів!

OON 04 min