Студентська академічна мобільність за програмою ЕРАЗМУС+ в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Варшава, Польща), 19.02.2024р.

19 лютого 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня ОПП Логопедія Євгенія Коломієць та Юлія Кушнір розпочали навчання в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Варшава, Польща) за програмою ЕРАЗМУС+ зі студентської мобільності.

19.02.24

Цілий семестр з лютого по червень 2024 року вони будуть навчатися разом із польськими студентами та проходити практику.
Програмою передбачено навчання та оволодіння такими освітніми компонентами, як: «Balbutologopedia», «Niewerbalne metody komunikacji w rehabilitacji małego dziecka», «Neurologopedia», «Metody pracy z uczniem ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu», «Praktyka specjalistyczna: diagnoza i terapia zaburzeń mowy» та ін.
Залучення здобувачів освіти до академічної мобільності розширює їхні професійні можливості та сприяє реалізації однієї з Глобальних цілей сталого розвитку.
Бажаємо нашим студентам успіхів і чекаємо цікавих новин із студентського життя!

OON 04 min