Поточне слухання магістерський наукових робіт студентів ОП Логопедія, (06.02.2024)

Традиційно другий місяць зими для студентів магістратури проходить у теоретичному науковому пошуку - продовжується робота над кваліфікаційною магістерською роботою, проходить підготовка анотацій до друку.

06 лютого 2024 року відбулося поточне слухання здобувачів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньої програми Логопедія денної форми навчання. На зустрічі студенти представили методологічні апарати відповідно до обраних та затверджених тем дослідження: актуальність, мета, об'єкт, предмет, завдання, методи дослідження, ключові слова (базові терміни). Всі доповіді було заслухано та надано рекомендації, уточнення й настанови від викладачів кафедри.

Далі буде….

До наступних зустрічей!