Робоча зустріч з випускниками спеціальності 016 Спеціальна освіта з обговорення нової редакції ОП "Логопедія" другого (магістерського) рівня, 26 квітня 2023року

26 квітня 2023 року пройшла чергова робоча зустріч з випускниками спеціальності 016 Спеціальна освіта з метою обговорення нової редакції освітньої програми «Логопедія» другого (магістерського) рівня.
Гарант освітньої програми, доцент кафедри, Наталія Бабич презентувала оновлення, які планується внести до програми за результатами  опитування здобувачів освіти. Запросила до обговорення випускників. Висловили свої позиції викладачі кафедри: доцент, Наталія Лопатинська, старший викладач, Тетяна Хомик, викладачі Анна Косянчук, Вероніка Мельник.
Зустріч пройшла в жвавому форматі. Випускники активно долучилися до обговорення, висловили свої пропозиції щодо вдосконалення ОПП з урахуванням сучасних умови та запитів суспільства.
Дякуємо нашим випускникам, вже колегам за слушні рекомендації та побажання.