Захист кваліфікаційних магістерських робіт групи ВАм-1-22-1.4д (19-20.12.2023)

Протягом 19-20 грудня 2023 року відбулися успішні захисти магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньої програми “Втручання при аутизмі”.
Чудовий склад комісії на чолі з Аллою Лукиничною Душкою,  доктором психологічних наук, старшим науковим співробітником відділу психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України; членами Людмилою Никитюк, директором спеціальної школи №7 м.Києва, Тетяною Скрипник, професором кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Оксаною Таран, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Анною Супрун, старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та секретарем комісії Вероникою Мельник, викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.
Комісія відмітила високий рівень виконання магістерських проєктів, ґрунтовні висновки та актуальні перспективи майбутніх досліджень!
Вітаємо Вас шановні студенти з черговою сходинкою професійного зростання!