Онлайн-зустріч з випускниками заочної форми ОП Логопедія (магістратура) 2022 року випуску (22.12.2023)

22 грудня 2023 року пройшла онлайн-зустріч випускників магістрів 2022 року заочної форми навчання!
Так приємно, коли випускники освітньої програми «Логопедія» (групи ЛОГм-1-21-1.4з) не тільки зустрічаються на честь річниці завершення університету, але й запрошують на зустріч граната освітньої програми Наталію Бабич.

22.12

У неймовірно теплій і затишній атмосфері напередодні свят згадували про навчання,  ділилися досягненнями і новинами, професійними здобутками, особистими перемогами.Звісно не обійшлося без обговорення професійних кейсів. На то ми і логопеди, щоб і у свята поговорити про наших маленьких і великих пацієнтів.
Неймовірно вдячні Вам, наші любі випускники, що не забуваєте наш університет, що пишається бути грінченківцями, за теплі спогади і слова вдячності за роки навчання.

Радіємо Вашим успіхам і перемогам, дякуємо, що залишаєтеся в професії!
До нових зустрічей!