Захист кваліфікаційних магістерських робіт випускників ОП Логопедія заочної форми (18-21.12.2023)

Протягом 18-21 грудня 2023 року пройшли блискучі захисти магістерських проєктів здобувачів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта освітньої програми “Логопедія” заочної форми навчання.
Екзаменаційну комісію очолила Світлана Кульбіда, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології ім.М. Ярмаченка НАПН України спільно з її членами Оленою Мартинчук, доктором педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Катериною Луцько, кандидатом педагогічних наук, старшим науковим співробітником, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Наталією Лопатинською, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти; Оленою Бевз, представником роботодавців; та секретарем екзаменаційної комісії Світланою Логвиненко, викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.
Комісія відзначила високий рівень виконання магістерських робіт, ґрунтовні висновки та актуальні перспективи майбутніх досліджень!
Вітаємо Вас шановні студенти з черговою сходинкою професійного зростання!