Захист кваліфікаційних магістерських робіт групи ЛОГм-1-22-1.4д (18.12.2023)

Величезні вітання з успішним завершенням захисту кваліфікаційної магістерської роботи ЛОГм-1-22-1.4д!
Шановні магістри, це день, коли ваші невтомні зусилля, невичерпний розум і безмежна працездатність відзначаються заслужено. Ви зробили винятковий крок у своїй освітній подорожі, досягнувши цієї важливої віхи у своєму навчанні.
Нехай цей успіх буде тільки початком численних досягнень у вашому житті. Бажаємо вам великої впевненості, сміливих ідей та безмежного натхнення у всіх ваших майбутніх зусиллях.
Вітаємо вас з високим досягненням та віримо у вашу яскраву та успішну майбутню кар'єру!
Екзаменаційну комісію склали:
голова: Омельченко Ірина Миколаївна, доктор психологічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України;
члени ЕК:
  • Білецька Ірина Володимирівна, директор Інклюзивно-ресурсного центру №1 Голосіївського району м. Києва,
  • Бабич Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, гарант ОП;
  • Хомик Тетяна Василівна, кандидат педагогічних наук;
  • Тичина Катерина Олександрівна, кандидат психологічних наук;
  • Косянчук Анна Дмитрівна, секретар ЕК.
Щиро дякуємо нашій поважній комісії за час і увагу, які ви приділили нашим дослідженням та презентаціям. Ваші цінні поради, конструктивна критика та зауваження мають надзвичайно важливу роль у розвитку наших досліджень та допомогли нам покращити наші роботи.