Виїзне заняття «Створення здоров'язбережувального освітнього середовища в закладі освіти», ЗДО №9 м.Києва (20.10.2023)

20 жовтня 2023 року Людмила Тищенко, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, директорка  ЗДО №9, член ради роботодавців Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка радо зустріла здобувачів другого (магістерського) рівня ОП «Логопедія» 20 жовтня 2023 року на виїзній парі у себе в закладі освіти.

20.10.23

Студенти в межах практичних занять ознайомилися із особливостями створення безпечного і здоров'язбережувального середовища закладу дошкільної освіти; побачили на власні очі, як облаштовано найпростіше укриття в ЗДО; в реальному часі побачили як працює система електронного запису в дошкільному закладі освіти тощо.

20.10

Гарною практикою є викладання дисциплін роботодавцями – це дозволяє здобувачам не тільки опановувати знаннями в аудиторіях, а ще й закріплювати навички безпосередньо в закладах освіти.
Практичний досвід роботодавців: цінно, корисно, актуально!