Гостьова лекція Ходос Олени Іванівни «Методичні аспекти оцінювання розвитку дитини та здійснення консультування фахівців та батьків», 7.11.2023р.

7 листопада 2023 року на базі Інклюзивно-ресурсного центру № 13 Дніпровського району м. Києва у межах вивчення навчальної дисципліни «Оцінювання особливих освітніх потреб, планування, реалізація та моніторинг ефективності підтримки, консультативний супровід родин» відбулась виїзна гостьова лекція. тема лекції: «Методичні аспекти оцінювання розвитку дитини та здійснення консультування фахівців та батьків». У заході взяли участь студенти 1 курсу освітньо-професійної програми 016.01.01 Логопедія другого (магістерського) рівня вищої освіти Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор: Ходос Олена Іванівна (фахівець-консультант ІРЦ).

7.11.23

Під час зустрічі студентів групи ЛОГм-1-23-1.4д ознайомили з основними напрями діяльності ІРЦ; дидактичними матеріалами; корекційним та діагностичним обладнанням, яке використовують у своїй діяльності фахівці (консультанти) інклюзивно-ресурсного центру для проведення комплексного психолого-педагогічного оцінювання розвитку дитини та під час проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми, які не охоплені системою освіти. Особливу увагу було приділено особливостям логопедичного обстеження дітей різних вікових категорій, які мають мовленнєві труднощі різного ступеня прояву.

07.11.23