Гостьова лекція Олени Дацьо "Методи і засоби нейропсихологічної допомоги під час логопедичної роботи з дітьми із синдромом Дауна" (05.12.2023)

5 грудня 2023 року продовжилась серія гостьових лекцій від Спеціалізованого Центру Раннього Розвитку "Даун Синдром". Цього разу це була зустріч на тему "Методи і засоби нейропсихологічної допомоги під час логопедичної роботи з дітьми із синдромом Дауна" із нейропсихологинею, фахівцем Мюнхенської діагностики, Leiter-3, діагностики сенсорних систем з написанням вправ - Оленою Дацьо. Пані Олена поділилася з нашими студентами ефективними стратегіями розподілу завдань за складністю, визначення їхньої пріоритетності, враховуючи конкретні потреби дітей із СД. Також нейропсихологиня закріпила знання студентів щодо особливостей пам'яті, сприймання, уваги дітей із трисомією по 21й хромосомі. Дуже корисними були поради щодо використання в роботі різних тактильних матеріалів, рекомендації щодо створення та використання тактильних коробок у практичній діяльності з дітьми з Синдромом Дауна. Ми вдячні Центру Раннього Розвитку "Даун Синдром" за організацію та пані Олені за цікаву та практично орієнтовану лекцію для наших студентів.