Гостьова лекція Ольги Лісненко "Запуск та розвиток мовлення у дітей із синдромом Дауна" (27.11.2023)

27 листопада 2023 року для студентів 2 та 3 курсів освітньої програми Логопедія першого (бакалаврського) рівня відбулася гостьова лекція логопеда-дефектолога Спеціалізованого Центру раннього розвитку Даун Синдром, членкині експертної комісії при уповноваженій Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'ї Герасимчук, співавторки методичного посібника для формування комунікативних навичок у дітей із синдромом Дауна Ольги Лісненко на тему "Запуск та розвиток мовлення у дітей із синдромом Дауна". Наші студенти мали можливість поглибити знання з розвитку мовлення у дітей, які мають трисомію по 21й хромосомі, ознайомилися з труднощами, які можуть виникати та сильними сторонами, які допоможуть на шляху розвитку комунікативних навичок дітей.

Дуже вдячні спеціалісту за інформативну, цікаву зустріч

Лісненко 27.11.23