Гостьова лекція Ірини Іванкевич "10 топових ігор в роботі логопеда" (24.11.2023)

24 листопада 2023р. до нас завітала випускниця  магістратури 2019 року Ірина Іванкевич з гостьовою лекцією на тему «10 топових ігор в роботі логопеда». На зустрічі були присутні  студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Ірина поділилася з нами своїми топ-іграми для роботи логопеда, продемонструвала практичні приклади їх проведення, розкрила методичні секрети успішного проведення ігор.

Ми отримали безцінний досвід щодо ефективних ігрових методик, які вона успішно використовує для розвитку мовлення у дітей. Це була справжня грандіозна подія!

Лекція була наповнена веселими іграми, що допомагають у формуванні словникового запасу, поліпшенні вимови та розвитку мовленнєвих навичок. Ми зрозуміли, наскільки важливо використовувати гру як потужний інструмент у роботі з малятами.

Хочемо подякувати Ірині за її цінний внесок у наш професійний розвиток та всім, хто приєднався до нас у цей особливий день.