Наукова конференція «Діагностика та міофункціональна терапія – міждисциплінарний підхід», Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej, Krakowie, Polska (18.11.2023)

17-18 листопада доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Наталія Бабич брала участь в надзвичайно потужному міжнародному заході, який стосувався сучасного напряму логопедії - міофункціональна діагностика та терапія в світлі об'єктивних інструментальних досліджень. Наукова конференція «Діагностика та міофункціональна терапія – міждисциплінарний підхід» була організована Katedrę Logopedii i Zaburzeń Rozwoju w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
На заході були висвітлені питання вивчення та практичної реалізації досвіду  міофункціональної терапії дітей і дорослих:
🔸Міофункціональна діагностика як основа планування логопедичної терапії
🔹Структура і функція - закономірності взаємодії в логопедії
🔸Оцінка структури та рухливості язика у дорослих - статистичний аналіз
🔹Рубці на обличчі та в ротовій порожнині в логопедії
🔸Міофункції та розвиток мовлення - чи можна визначити вплив?
🔹Міофункціональні розлади в контексті моторного розвитку дитини - тематичне дослідження та ін.
Надзвичайно цікавою і продуктивною була участь у майстер-класі Mgr Marta Marszałek «Мануальна терапія гортані у дітей з комплексними порушеннями», де учасники вчилися працювати із дітьми із порушеннями ЦНС, які маю дисфагії, проблеми із жуванням, порушення голосу та ін.

Щиро дякуємо колегам з Польщі за теплу зустріч і прийом!Впроваджуємо набуті знання і навички в освітні програми!