Гостьова лекція в музеї "Третя після опівночі" (06.11.2023)

6 листопада 2023 року у межах вивчення навчальної дисципліни «Інклюзивна педагогіка з технологіями інклюзивного навчання» студенти 2 курсу, групи ЛОГб-1-22-4.0д Київського університету імені Бориса Грінченка разом з викладачем Мартинчук Оленою Валеріївною завітали на гостину до музею «Третя після опівночі», де отримали змогу побували на різних локаціях, що реалістично відтворюють місця з нашого життя – зі звуками, запахами та облаштуванням: спробували у суцільній темряві перейти дорогу, випити соку, відкрити двері ключем, малювати, грати на фортепіано та багато інших речей,  які ми робимо щодня. Дізнались багато цікавих фактів про життя незрячих людей: які професії можуть опанувати, які сни бачать, чому носять темні окуляри, навчились користуватися білою тростиною, шрифтом Брайля...

Майбутні фахівці зі спеціальної та інклюзивної освіти дізнались про використання засобів музейної педагогіки в освітньому процесі, які дають змогу формувати у дітей повагу, прийняття і правильне розуміння різноманіття людей у світі, толерантне та емпатійне ставлення до осіб з інвалідністю.

Щиро дякуємо незрячим екскурсоводам, Володимиру і Ксенії, які дозволили майбутнім вчителям-логопедам доторкнутися до світу, у якому живуть люди з порушеннями зору.