Проведення практичних занять із дисципліни "Логопедичний практикум" студентів 3 курсу ОП Логопедія на базі дошкільного закладу №485 міста Києва

Студенти 3-го курсу ОП Логопедія першого (бакалаврського) рівня освіти продовжують навчатись обстежувати міофункціональний профіль на Логопедичному практикумі. Закріпили навички в Центрі практичної підготовки Логотренажер, наступний крок - бази практики!
Цього разу ми завітали в ДНЗ 485! Щиро дякуємо нашим партнерам та однодумцям за те, що допомагаєте нам навчати та виховувати молоде покоління майбутніх логопедів!
Було неймовірно цікаво і корисно! Студенти разом з викладачем кафедри Анною Косянчук отримали можливість познайомитися з вихованцями та весело та з користю провести практичне заняття.
Навчання на логопеда - це не лише теорія, але і постійна практика, яка допомагає стати кращими фахівцями.