ІІІ Всеукраїнський круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців» (30.05.23)

30 травня 2023 року відбувся ІІІ Всеукраїнський круглий стіл «Спеціальна освіта очима майбутніх фахівців». Організаторами заходу були Український державний університет імені Михайла Драгоманова (Факультет спеціальної та інклюзивної освіти), Наукове товариство студентів та аспірантів імені Григорія Волинки, Київський університет імені Бориса Грінченка (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти), Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти), Херсонський державний університет (кафедра спеціальної освіти), Харківський національний педагогічний університет, імені Г. С. Сковороди (кафедра спеціальної педагогіки).

Під час круглого столу студенти другого (магістерського) рівня освіти презентували свої наукові та практичні надбання.

Бородата Жоан та Михайлюк Марія (студентки 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) Київського університету імені Бориса Грінченка) презентували доповідь: «Ресурси  Digital-технологій у професійній діяльності вчителя-логопеда».

Цікавим і змістовним були виступи всіх учасників круглого столу.

Вітаємо усіх учасників з успішним виступом.

Дякуємо усім ВНЗ співорганізаторам заходу для майбутніх фахівців спеціальної освіти.

Додаємо список учасників та тем доповідей круглого столу.

1.                 Тарамбула Лілія Володимирівна здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

Тема доповіді: «Особливості зв'язного писемного мовлення у дітей молодшого шкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення».

2.                 Наволокова Олександра Олегівна - аспірантка спеціальності 016 Спеціальна освіта Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Тема доповіді: "Технології запуску мовлення в логокорекційній роботі з безмовленнєвими дітьми"

3.                 Бородата Жоана, Михайлюк Марія - студенти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) Київського університету імені Бориса Грінченка

Тема доповіді: Ресурси  Digital-технологій у професійній діяльності вчителя-логопеда".

4.                  Чечко Тетяна Миколаївна - здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. Науковий керівник-к.п.н., доц, Туренко Н.М

Тема доповіді: «Досвід супроводу батьків дітей з ООП в умовах закладу дошкільної освіти»

5.                 Котрубенко Катерина Ігорівна – студентка 3 курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) педагогічного факультету Херсонського державного університету

Тема доповіді: «Специфіка діяльності логопеда в умовах інклюзивного закладу загальної середньої освіти»

6.                 Ковальова Ганна Валеріївна – студент другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальної освіти (Олігофренопедагогіка), кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Тема доповіді: "Розвиток естетичної культури у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку засобами образотворчого мистецтва".

7.                 Скидан Роман Федорович - здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Науковий керівник: к.психол.н., доцент, в.о. завідувача кафедри спеціальної педагогіки Коваленко В.Є.

8.                 Погребняк Вікторія Олександрівна - аспірант  спеціальності 016 Спеціальна освіта  Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Тема доповіді: «Соціальна адаптація дітей із порушеннями мовлення в дошкільному інклюзивному середовищі».