Онлайн-захід "Ресурси освітнього середовища для якісного навчання учнів з аутизмом" від професора Тетяни Скрипник та студентів ОП "Втручання при аутизмі" у рамках "Наукової цукерні-2023"

Полюбляєте солоденьке? Навіть наука може бути смачною!

До дня Фестивалю науки кафедра спеціальної та інклюзивної освіти провела зустріч у межах онлайн-заходу "Наукова цукерня 2023".

цукерня 23

Професор кафедри Тетяна Скрипник у співпраці зі студентами освітньо-професійної програми "Втручання при аутизмі" другого (магістерського) рівня (Оксана Бєлікова, Віра Сіра, Ярослава Арнаут, Олена Петрик-Лакіза, Ганна Ільїна) розповіли про "Ресурси освітнього середовища для якісного навчання учнів з аутизмом". Доповідь містила численні ілюстрації та приклади, які ґрунтуються на методах із науково доведеною ефективністю для допомоги особам з аутизмом. Сучасні підходи та світова практика лягли в основу розробок пані Тетяни і студенток. Слухачі отримали змогу долучитись до актуальних і новітніх наукових розробок викладачів і студентів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Було цікаво і смачно!

Дякуємо і пишаємось!