Гостьова лекція Євгенії Коломієць "Дитина з ВНГП в дошкільному закладі"

28 квітня 2023 року в межах вивчення дисципліни “Логопедія (ринолалія, дизартрія)” до студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта із гостьовою лекцією завітала Євгенія Коломієць, вчитель-логопед дошкільного навчального закладу (дитячий садок) компенсуючого типу №611 м. Києва.

28.04

Тема доповіді “Дитина з ВНГП в дошкільному закладі : практичний досвід”. Під час зустрічі пані Євгенія поділилася власними спостереженнями та досвідом роботи з дітьми з ринолалією, запропонувала корисні відео-кейси та надала власні рекомендації щодо роботи з даною категорією дошкільників.

28.04.23

Зустріч пройшла цікаво та пізнавальною. Після таких гостьових лекцій всі знання набувають нового значення та розуміння “Як все відбувається на практиці! Чому так, а не інакше! І це дійсно воно! У теорії це було по іншому!”. Тому вперед, любі студенти, до усвідомлення нового!

Щиро вдячні пані Євгенії за зустріч та можливість поділитися цінними знаннями!

2804.23