Гостьова лекція Світлани Притковської "Системний підхід до корекції алалії"

04 квітня 2023 року для студентів ОП «Логопедія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів відбулась гостьова онлайн-лекція із СВІТЛАНОЮ ДМИТРІВНОЮ ПРИТИКОВСЬКОЮ, досвідченим доцентом кафедри дефектології та фізичної реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського (м. Одеса), кандидатом педагогічних наук, доцентом, директором Одеського спеціального закладу дошкільної освіти «Ясла-садок» № 193 компенсуючого типу Одеської міської ради. Тема зустрічі «СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО КОРЕКЦІЇ АЛАЛІЇ». Захід організовано доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Наталією Анатоліївною Лопатинською.

korektsia alalii 1

Здобувачі освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та запрошені студенти з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського мали змогу ознайомитись із умовами та особливостями діяльності закладу дошкільної освіти компенсуючого типу.

Світлана Дмитрівна розкрила сутність системного підходу до корекції тяжких порушень мовлення, продемонструвала практичні відеокейси з використання ігор у логокорекційній діяльності усіма учасниками освітнього процесу.

Щиро дякуємо пані Світлані та здобувачам освіти за активну участь у відео онлайн-лекції та продуктивну діяльність.