Гостьова лекція Надії Кубрак "Арт-терапевтичні технології у супроводі батьків дітей з розладами аутистичного спектра

28 березня 2023р.  для студентів   ОП «Логопедія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів відбулася гостьова лекція на тему:

«АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ У СУПРОВОДІ БАТЬКІВ ДІТЕЙ З РОЗЛАДАМИ АУТИСТИЧНОГО СПЕКТРА»

28.03.23

Захід організовано доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Таран Оксаною Петрівною.

Запрошений лектор, аналітично орієнтований психолог, арт-терапевт, практичний психолог дошкільного навчального закладу №704 для дітей з порушеннями зору, Кубрак Надія Василівна, поділилась своїм практичним досвідом супроводу батьків дітей з особливими освітніми потребами.

28.03

У ході лекції наші студенти, а також зацікавлені фахівці, зокрема, з Івано-Франківська та Тернополя (студенти та викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, фахівці Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ імені Володимира Гнатюка, мали нагоду ознайомитись із базовими принципами арт-терапії, специфікою організації та проведення групової роботи з батьками дітей з розладами аутистичного спектра та із різноманіттям арт-технологій.

28.03 арт 1

28.03 арт 2

28.03 арт 3

Щиро вдячні Надії Кубрак за цікаву лекцію та корисний практичний досвід!!!