Презентація студентам першого курсу денної форми навчання на освітній програмі Логопедія першого (бакалаврського) рівня освіти можливостей формування індивідуальної освітньої траєкторії

20 березня 2023 року відбулася організаційна зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності «016 Спеціальна освіта» освітньої програми «Логопедія» першого курсу денної форми навчання із Наталією Бабич, гарантом освітньої програми та Тетяною Хомик, старшим викладачем кафедри.

20.03.23

Під час зустрічі Наталія Миколаївна презентувала студентам можливості їхньої індивідуальної освітньої траєкторії протягом всього періоду навчання в Університеті Грінченка.

20.03

Наталія Бабич проілюструвала зміст освітньої програми «Логопедія»: особливості викладання дисциплін, їх поступовість; ключові компоненти програми; поетапність введення та проведення практичної складової; функціонування Центрів практичної підготовки та залучення здобувачів до їх діяльності тощо.

20

Особливу увагу було зосереджено на інформуванні студентів щодо складових частин вибіркових компонентів: «Блок 1. Інклюзивна освіта», «Блок 2. Навчання і розвиток осіб з аутизмом» та «Блок 3. Раннє втручання». Саме вони є елементом індивідуальної освітньої траєкторії здобувача першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності «016 Спеціальна освіта».

20 03 23

До зустрічі доєдналися і випускники попередніх років: Вероніка Мельник (викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Університету Грінченка, приватна логопедична практика) та Наталія Суховець (логопед Міжнародного логопедичного центру «LogoCommunity», приватна логопедична практика). Запрошені гості поділилися своїми враженнями щодо навчання в Університету, специфіки навчання на відповідному вибірковому компоненті, своїми успіхами та здобутками у професійній діяльності тощо.

2003.23

Отже, бажаємо нашим студентам професійного та особистісного вивищення у процесі реалізації їх індивідуальної освітньої траєкторії!

200323jpg