Слухання проміжних результатів курсових досліджень студентів 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта

21 та 23 березня 2023 рокустуденти третього курсу груп ЛОГб-1-20-4.0дта ЛОГб-2-20-4.0д презентували власні напрацювання першого розділу та перспективи проведення експерименту курсової роботи в дистанційному форматі. Здобувачі детально продемонстрували стан теоретичної частини та план здійснення дослідження стосовно своїх актуальних тем курсових. Викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти захопливо прослухав презентації. Адже всі теми різноманітні й рівноцінно актуальні. Натомість студенти активно ставили питання стосовно тем дослідження та охоче приймали рекомендації для вдосконалення роботи. Педагогічний колектив Кафедри пишається якісною підготовкою та готовий підтримати студентів у наукових починаннях.

Успіхів у подальшій роботі і досягнення поставлених цілей!