Заходи до Шевченківського березня від студентів та викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Традиційно у березні проходять заходи до вшанування творчості Тараса Шевченка.

Відеозапис декларування вірша «Думи мої» на кафедральній сторінці у Facebook розмістили старший викладач (куратор) Супрун Ганна Володимирівна і студенти, Анастасія Куцеволова, Анастасія Литвин, Ліна Власенко, Валерія Куриленко. Також представили запис декларування поезії «І досі сниться»  Марія Придатко, Магдалина Бочко, Ольга Ляшук (група 2 курсу ЛОГб-2-21-4.0д).

Студенти 1 курсу груп ЛОГб 1-22-4.0Д та ЛОГб 2-22-4.0Д зібрали та об’єднали у фотоколаж мотивуючі цитати Тараса Шевченка до дня народження поета (куратор Анна Дмитрівна Косянчук).

Відео із декламуванням вірша нашого класика «Борітеся – поборите!» підготували студенти 2 курсу ОП Логопедія ЛОГБ-1-21-4.0д (куратор, старший викладач Хомик Тетяна Василівна).

Слова Тараса Шевченка завжди актуальні, для усіх поколінь українців.