Відкрита лекція Олени Луцької "Обов'язковий скринінг комунікативної сфери розвитку малюка на педіатричному прийомі" для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти ОП Логопедія

29 жовтня 2022 року в межах вивчення дисципліни "Логопедія (затримка мовленнєвого розвитку, загальний недорозвиток мовлення)"; студенти 2 курсу ОП Логопедія першого (бакалаврського) рівня освіти долучилися до міні-лекції Олени Луцької, педіатрині, інфекціоністки, засновниці клініки "Лама Лу" у Києві.

луцька 0
Тема зустрічі: "Обов'язковий скринінг комунікативної сфери розвитку малюка на педіатричному прийомі".

луцька 3
На зустрічі були висвітлені актуальні питання щодо розвитку дитини в ранньому віці. Зокрема пані Ольга поділилася важливістю моніторингу лікарями-педіатрами мовленнєвого розвитку дитини від народження до 3-х років.

луцька 2
Щиро вдячні пані Олені за змістовні та важливі знання!