Відкрита лекція Ольги Цись для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти ОП Логопедія

28 жовтня 2022 року для здобувачів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня освіти ОП Логопедія було проведено гостьову лекцію з Ольгою Цись (логопедом, фахівцем з раннього розвитку) в розрізі вивчення навчальної дисципліни "Логопедія (затримка мовленнєвого розвитку, загальний недорозвиток мовлення)".
цись 0

Під час зустрічі пані Ольга розкрила особливості мовленнєвого розвитку дитини раннього віку та специфіку формування за умови його затримки.
цись 1

Студентам було надано не лише теоретичний матеріал словами логопеда - практика, а й продемонстровано ряд відео-кейсів з практичного досвіду фахівця.
цись 2

По завершенню зустрічі відбулося жваве обговорення питань, які цікавили студентів в межах їх майбутньої професії.
Щиро вдячні пані Ользі за проведену лекцію!