Організаційна зустріч із першокурсниками освітньої програми Логопедія, першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, 16 вересня 2022 р.

16 вересня 2022 року в корпусі на бульварі І.Шамо, 18/2 відбулась довгоочікувана зустріч першокурсників спеціальності 016 Спеціальна освіта, освітньої програми "Логопедія" з адміністрацією факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, завідувачем випускової кафедри, куратором. Майбутні логопеди познайомились з роботою кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, із сайтом Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти. Відбулась екскурсія корпусом: студенти ознайомились з аудиторіями, Центрами практичної підготовки “Логотренажер” та “Центром інклюзивної освіти”, бібліотекою, розташуванням адміністрації та студентського офісу. Куратори груп провели інструктаж з техніки безпеки та правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. Студенти ознайомились із роботою студентського самоврядування та пройшли цікаві практичні вправи на знайомство.

16.09.22 1

Щиро вітаємо першачків у нашій родині грінченківців!