Індивідуальна освітня траєкторія здобувачів першого (бакалаврського) рівня на освітній програмі Логопедія

Що таке сучасне студентоцентроване навчання?

Навчання, яке створює умови для формування індивідуальної освітньої траєкторії кожного здобувача освіти.

25% навчального навантаження (60 кредитів) дається кожному студенту для вибору дисциплін за власним уподобанням з каталогу вибіркових дисциплін. Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти розробила блоки дисциплін для каталогу за такими напрямами:

Блок «Інклюзивна освіта»

Блок «Раннє втручання»

Блок «Навчання і розвиток дітей з аутизмом»

Кожен блок дозволяє реалізувати 50 кредитів, залишок 10 кредитів – студенти витрачають на інші вибіркові дисципліни з каталогу Університету.

Ще на першому курсі студенти знайомляться із блоками дисциплін, які презентують викладачі кафедри.

Сьогодні 15 вересня 2022 року здобувачі освіти першого (бакалаврського) рівня освіти денної та заочної форми навчання освітньої програми Логопедія мали змогу отримати детальні наочні інструкції: як обрати дисципліни в системі електронного навчання Університету (ЕНК). Остаточно були сформовані списки із вибором студентів блоків дисциплін, які пропонує кафедра до університетського каталогу.

15.09.2022

Завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, Олена Мартинчук, гарант освітньої програми, доцент кафедри, Наталія Бабич, старший викладач, кандидат педагогічних наук, Тетяна Хомик, старший викладач, кандидат психологічних наук, Гана Супрун під час онлайн зустрічі відповіли на всі питання студентів щодо цього вибору, щодо змісту дисциплін.

Наступний крок по своїй індивідуальній траєкторії зроблено!