ЗРАЗКОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА! ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!

1

21 червня 2022 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (далі – Національне агентство) розглянуло на своєму засіданні акредитаційну справу № 0019/АС-22 щодо акредитації освітньої програми: Київський університет імені Бориса Грінченка освітня програма «Логопедія» (ідентифікатор у ЄДЕБО 2495), рівень вищої освіти – Бакалавр, галузь знань – 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність – 016 Спеціальна освіта, спеціалізація – відсутня, тип – Освітньо-професійна.

Одноголосним рішенням члени Національного агентства ухвалили акредитувати освітню програму з визначенням "зразкова" (протокол №10 (15) від 21.06.22).

Такий прецедент є першим в Україні за спеціальністю 016 Спеціальна освіта! Адже Освітня програма «Логопедія» отримала всі «А» за всіма 9 критеріями.

Такий результат не можливий був би без сильної команди стейкголдерів!!!

Дякуємо нашим здобувачам, які обрали нашу програму. Своїм сумлінним навчанням вони демонструють високі результати навчання, допомагають удосконалювати нашу програму Й робити її сучасною і конкурентоспроможною!

Дякуємо нашим роботодавцям і партнерам. Разом ми навчаємо і плекаємо покоління висококваліфікованих фахівців спеціальної освіти. Ваші поради і рекомендації щодо удосконалення ОП неоціненні!

Щиро дякуємо керівництву Інституту людини і нашого Університету за підтримку І віру в наші сміливі ідеї!

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти щиросердно дякує Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за високу оцінку нашої інноваційності та унікальності.

Так висока оцінка ОП «Логопедія» мотивує наш колектив розвиватися і вдосконалюватися далі, впроваджувати нові напрями підготовки фахівців, готувати професіоналів для забезпечення ринку праці фахівцями спеціальної та інклюзивної освіти.