Перший день засідання Державної Екзаменаційної Комісії з прийняття комплексного екзамену здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні 20.06.2022 року

Ось і розпочала свою роботу Державна Екзаменаційна Комісія. Вчорашні студенти стають бакалаврами спеціальної освіти.

20 червня 2022 року відбулось перше з чотирьох засідань ДЕК.

Студенти успішно пройшли тестування, гідно давали відповідь на практичне завдання та додаткові питання голови і членів комісії.

Голова комісії, Світлана Вікторівна Кульбіда, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, відзначила високий рівень підготовки студентів як у теоретичному, так і в практичному аспекті.

Олена Валеріївна Мартинчук, професор, доктор педагогічних наук, завідувачка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини, подякувала шановній голові за високу оцінку та студентам за хорошу підготовку до екзамену.

Наталія Бабич, гарант освітньої програми, побажала мірного життєвого шляху, щасливої особистої долі та успішного професійного зростання.

Сьогодні успішно склали комплексний іспит такі студенти:

Аврамук Ірина Євгенівна

Білошицька Ірина Миколаївна

Бородата Жоана

Ведмеденко Вікторія Сергіївна

Гомон Яна Олександрівна

Гоч Анастасія Миколаївна

Гребінь (Сироватка) Богдана Віталіївна

Заєць Яна Сергіївна

Ісаєнко Анастасія Олександрівна

Кашлакова(Хірковська) Ксенія Ігорівна

Киричок Анастасія Андріївна

Кордиш Юлія Миколаївна

Чекаємо усіх на магістратурі за освітніми програмами «Логопедія» та «Втручання при аутизмі».