Гостьова лекція «Приватний логопедичний кабінет: успішні практики» Ольги Ковальчук для здобувачів вищої освіти спеціальності "Логопедія"

лог каб4

24 травня 2022 року відбулась гостьова лекція «Приватний логопедичний кабінет: успішні практики» у межах дисципліни «Логопедичний практикум» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Логопедія» першого (бакалаврського) рівня. Ольга Ковальчук, випускниця кафедри 2021 року, магістрантка  представила цікавий та різнобічний матеріал щодо організації та існування приватного логопедичного кабінету:  від задуму, бізнес-плану, розвитку та варіантів рекламної підтримки такої приватної логопедичної практики. Гостя поділилась своїм практичним досвідом: Оля має успішну приватну практику не тільки з логопедичної допомоги, а й займається виробництвом авторський логопедичних іграшок та дидактичних матеріалів.

Відбулось жваве обговорення досвіду гості зі студентами.

Пишаємось досягненнями наших випускників!