Психологічна підтримка студентів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти під час воєнного стану в Україні

У березні-квітні 2022 року було проведено опитування з метою оптимізації психологічної підтримки та розроблення низки заходів (груп підтримки, тренінгів, консультацій тощо) у зв’язку із навчанням в умовах дії воєнного стану на території України у зв’язку із вторгненням російської федерації та посяганням на територіальну цілісність та суверенітет України.

За результатами опитування викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти було розроблено план заходів психологічної підтримки здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти на період дистанційного навчання в умовах воєнного стану в Україні. До плану увійшли як заходи на постійній основі (арт-майстерня Оксани Таран, групи підтримки Тетяни Куценко), так і тематичні заходи від інших кафедр та підрозділів Інституту людини.

З повним текстом плану заходів психологічної підтримки здобувачів вищої освіти можна ознайомитись за посиланням.