Гостьова лекція Анни Усатенко студентам другого (магістерського) рівня освітньої програми “Втручання при аутизмі”

Другий семестр для студентів другого (магістерського) рівня освітньої програми “Втручання при аутизмі” розпочався відкритою лекцією “ДивоГра” - український ресурс альтернативної та допоміжної комунікації“ із Анною Усатенко, засновницею та керівницею видавництва та онлайн однойменного проєкту “ДивоГра”. У межах дисципліни “Альтернативна та допоміжна комунікація” студенти ознайомились із сучасними вітчизняним ресурсом для створення комунікативного контенту для дітей та дорослих із різними типами труднощів, у тому числі і з аутизмом. Надзвичайно зацікавив здобувачів мобільний застосунок «Цифрова інклюзія», що враховує індивідуальні особливості людей різного віку і створює в цифровому світі рівні можливості для всіх.

усатенко

Серед студентів  другого (магістерського) рівня освітньої програми “Втручання при аутизмі” є батьки дітей з розладами аутистичного спектра, тому спілкування із пані Анною видалось цікаве, корисне та предметне.

усатенко 1

Чекаємо на продовження спілкування та дякуємо гості!