V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ВИКЛИКИ», 10 грудня 2021р.

10 грудня 2021 р. відбулась V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми соціально-гуманітарних наук: перспективи та виклики» на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв.

5вснпк 1

До заходу долучились студенти 1 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» освітньої програми «Логопедія» групи ЛОГб-1-21-4.0д, ЛОГб-2-21-4.0д. Приємно відзначити, що дівчата не тільки взяли участь, а й підготували тези, доєднались до роботи секції «Філософські та культурологічні проблеми сучасного суспільства». Вітаємо за дебютний виступ із доповідями Катерину Кривонос, Олександру Якушко, Аанстасію Борисенко, Катерину Матузко, Іванну Кульбаєву, Марію Троцюк, Валерію Куриленко, Анну Ісик та Катерину Кардаш.

Гарний початок наукового поступу!