Онлайн зустріч викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти у межах міжнародного стажування з доктором Ewa M. Kulesza, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (POLSKA)

пол 3

Dr. Ewa M. Kulesza у своїй доповіді представила «Модель визначення пізнавального потенціалу». Польський науковець представила ґрунтовні теоретичні засади вивчення потенційних пізнавальних можливостей дітей з порушеннями розвитку, продемонструвала короткі навчальні відео процесу діагностики та поділилась досвідом розроблення завдань для здобувачів вищої освіти за напрямом підготовки «Спеціальна педагогіка» в Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

пол 2

пол 1

Зміст виступу викликав велику зацікавленість у викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Відбулось змістовне обговорення та обмін думками.

пол 4

Чекаємо на наступні зустрічі.